Каталог

Пропонуємо Вашій увазі каталог сільськогосподарської техніки з США


Для комфортного збору урожаю та якісного виконання посівних, збиральних і підготовчих робіт рекомендуємо звернути увагу на якісну сільгосп техніку американського виробництва. Всі машини пройшли капітальний ремонт, перевірені та прослужать ще багато років!

 


Купити сільськогосподарську техніку в Полтаві та Україні

Більшість сучасних ферм працюють виключно на основі використання сільськогосподарської техніки. Людська праця все частіше задіюється в ролі оператора цих машин.

У кожній, навіть самій маленькій фермі, потрібно як мінімум базове устаткування, в першу чергу трактор. Розмір «портфеля» є одним з ключових критеріїв вибору машин, який спонукає фермерів вибирати нову, стару або відремонтовану машину. Яке з цих рішень здається найбільш вигідним?

Ми вважаємо, що нові машини відрізняються надійністю, вони відповідають найвищим стандартам якості і відповідають стандартам безпеки, що має полегшувати роботу з ними і не вимагати особливих зусиль. Сучасне сільське господарство - це перш за все передові сільськогосподарські технології. Крім того, ризик несправностей повинен бути низьким, тому на роботі можливі зупинки повинні бути зведені до мінімуму.

Додатковою особливістю наявності нових машин є той факт, що на них поширюється багаторічна гарантія, тому ймовірні проблеми, пов'язані з обладнанням, не повинні стати додатковим джерелом витрат.

Що якщо фермери не можуть купити нове обладнання, тому що у них немає достатніх коштів, вони не хочуть брати кредити, а фінансування не надається або занадто мало?

У таких ситуаціях у фермерських господарств є вибір: купити вживане устаткування або провести ремонт або оновлення належних йому машин і устаткування.

 

Купівля уживаної техніки або ремонт?

Якщо фермер вирішить купити стару модель в дешевому сегменті, він повинен взяти до уваги, що він заплатить менше, але існує ризик покупки машини в поганому технічному стані.

Тому при виборі уживаної сільськогосподарської техніки зверніть увагу на кілька важливих аспектів, які дозволяють вибрати безвідмовну робочу СГ-техніку, а саме, важливо мати інформацію про кількість попередніх власників, методі його використання, розмір існуючих ферм. Варто з'ясувати, чи стояла машина в гаражі і хто відповідав за її обслуговування.

Додатковим плюсом є рахунки на покупку масел, мастил та запчастин. Слід також звернути увагу на стан шин придбаного обладнання, включаючи дату виробництва шин, знос протектора і правильний вибір розмірів.

Більш того, при покупці уживаної машини потрібно дивитися на лічильник годин, перевіряти тиск масла в двигуні за допомогою манометра, функціональність всіх перемикачів та індикаторів і навіть роботу двигуна, яка повинна бути підключена до потенційного покупця.

 

Сільськогосподарська техніка підприємства «Агродеталь» пройшла капітальний ремонт і перевірена.

На весь асортимент техніки надається гарантія на перший посівний сезон.

Телефонуйте нам:

050 346-16-51, 099 376-20-52 

чи залишайте заявки на пошту

Написати