Виробництво і ремонт гідроциліндрів, РВД, ущільнень в Полтаві

Сучасна техніка часто оснащена гідравлічними пристроями, які підвищують ефектівность роботи. Через велике навантаження на такі пристрої необхідно стежити за їх працездатністю. Компанія Агродеталь, завдяки великому досвіду, оперативно виготовить будь-гідравлічний рукав, будь-які уплотненіея для гідроциліндрів з високоякісних матеріалів, зробить ремонт або заміну необхідної деталі гідроциліндра (шток, гільза, кришка, манжети і тд.) Проведемо підбір і заміну необхідних елементів для вашої гідравлічної системи , а саме:гідравлічні насоси, гідромотори, клапана, фільтра, рукави високого тиску, гідравлічні з'єднання і тд.

Також виконуємо роботи по установці одне і двоконтурних систем на тягачі і з амовсвали з використанням комплектуючих від італійського виробника Interpump Hydraulics.

Рукава високого тиску (рукава РВД)


Рукава високого тиску призначені для передачі гідравлічних рідин в механізмах і їх основне завдання є передача робочого зусилля. Для поглинання вібрації, що позитивно впливає на термін служби механізму, рукава повинні бути створені з гнучких матеріалів, при цьому мати достатню міцність перед навантаженнями великого тиску.

гідравлічні манжети

Виготовлені нашою компанією манжети використовуються для герметизації зазору між циліндром і поршнем (поршень, шток) в гідравлічних пристроях, що працюють в зворотно-поступальних умовах. Такий рух може відбуватися при відносній швидкості переміщення не більше 0,5 м / с, при тиску від 0,1 до 50 МПа. Основним завданням манжет є герметизація зазорів циліндрів гідравлічних пристроїв, що працюють під тиском від 0,005 до 1 МПа при швидкості подачі до 1 м / с і температурі від -30 С до + 200 С. Ми можемо виготовити манжети з будь-яких матеріалів (поліуретан, фторкаучук, пластмас і тд) і любих розмірів виходячи з необхідних для вас сфер застосування.

Також, компанія Агродеталь займається ремонтом і виробництвом гідроциліндрів для вашої сільськогосподарської техніки.

Телефонуйте нам:

050 346-16-51, 099 376-20-52 

чи залишайте заявки на пошту

Написати