Сівалки зернові Great Plains,John Deere. Сівалки точного висіву John Deere

 

Купити зернові сівалки

Сівалки точного висіву

Зернові культури вимагають рівномірного розподілу насіння по рядах. Йдеться про створення для кожної рослини однакових умовах проростання. Ось чому посів здійснюється за допомогою сівалок точного висіву. Ми пропонуємо багато нового обладнання і асортимент додаткового обладнання до сівалок. Це дозволяє адаптувати машину до потреб кожної ферми. Сівалки можна агрегатувати обладнанням для культивування, надбудовою над ним для посіву добрив.

Ми пропонуємо сівалки двох типів: пневматичні і механічні сівалки.

Вакуумні (пневматичні) сівалки

Вакуумні сівалки можуть бути оснащені дисками різної кількості та діаметрів отворів в залежності від калібрування висівного насіння. Сівалки вимагають попередньо витриманого грунту, підтримуваного в хорошому стані. Сівалка для кукурудзи точного висіву доступна в трьох робочих ширинах. Найменша має довжину 3 метри і складається з 4 висівних секцій. Найбільша з них має ширину 6 м і 8 секцій.

Сівалка може бути обладнана сошником або дисковим сошником. Перший рекомендується для використання на легких і помірно компактних грунтах. У свою чергу, дводисковий диск призначений для середньо-компактних грунтів із залишками врожаю. Сівалка має вбудований привід для всіх секцій, 6-ступінчасту коробку передач і систему швидкого спорожнення для висіваючої камери. Стандартне обладнання також включає в себе гідравлічний маркер на двох циліндрах, безступінчасте регулювання робочої глибини і підвіску висіваючої секції на основі системи паралелограма.

Додатковими опціями можуть бути транспортні вози для версій 4.2 і 6 м, шарнірно-телескопічний вал, просівач добрив і комп'ютер, який контролює сівалку за допомогою датчиків і фотоелементів, встановлених на кожній секції. Електронна система контролює висів насіння, підраховує денну та загальну посівну площу і показує швидкість висіву. Великою перевагою сівалок є додаткове сито для добрив - один резервуар ємністю 750 або 1000 дм3 можуть бути виготовлені зі звичайної або кислотостійкої сталі.

Механічні сівалки

Механічні сівалки крім висіву кукурудзи, можуть бути використані для посіву сої, сорго, соняшнику та бобів. Його конструкція заснована на важкій дисковій системі висіву, яка повинна забезпечувати універсальність машини. Виробник стверджує, що він буде працювати незалежно від типу грунту і способу його підготовки до посіву. Можна використовуватися як в спрощену, так і в традиційну технології вирощування. Такі сівалки оснащені важкими секціями посіву за типами дисків. Регулювання робочої глибини сошника і кута нахилу збираючих дисків проводиться без використання ключів. У стандартній комплектації сівалка оснащена просіювачемм добрив з кислотостійкого листа.

Неглибокі сошники для добрив з масивним пружинним затискачем призначені для полегшення розкидання добрив на потрібній відстані від посіяного насіння. Транспортна система дозволяє перевезити сівалки по дорогах загального користування, розташовуючись в поздовжньому напрямку за допомогою дишла на двох транспортних колесах.

Телефонуйте нам:

050 346-16-51, 099 376-20-52 

чи залишайте заявки на пошту

Написати