Системи контролю висіву

Системи контролю висіву - це сучасний пристрій, що підключається до сівалок. Сфера їх застосування досить широка. Так як подібні системи контролю працюють і показують результат в режимі реального часу, їх використовують безпосередньо під час посівних робіт. Також системи контролю використовуються на виробництвах сільгосптехніки і на випробувальних підприємствах під час випробувань сівалок точного висіву.

Завдяки чутливим електронним датчикам системи контролю, які закріплені в нижній частині сошника, відбувається фіксація посівного насіння, а датчик рівня залишків насіння кріпиться в бункері. Датчик швидкості кріпиться поруч з колесом. Всі ці сигнали відразу виводяться на екран монітора в залежності від налаштувань.

Система контролю висіву здатна оптимізувати процес посіву в залежності від швидкості і дозволяє в режимі реального часу відобразити наступну інформацію:

  • норма висіву насіння в штуках на 1 метр посівного ряду;
  • відображення гістограми розподілу насіння по кожному ряду, по сівалці, по всьому полю;
  • кількість висівних двійників і пропусків
  • швидкість руху.

Системи контролю для просапних сівалок

Пропонуємо вашій увазі систему контролю висіву для просапних сівалок.

Система може комплектуватися в двох варіантах на ваш розсуд:

Перший варіант - це електронна 8-ми рядна система, яка буде сигналізувати висів по кожній секції.

Другий - це СЕНСОРНИЙ СЕМИ-ДЮЙМОВИЙ МОНІТОР, який підраховує кількість насіння, кількість двійників і кількість пропусків. Підраховує засіяну площу. Можна скористатися функцією одометр, для визначення довжини гону. В наявності спідометр і вольтметр. Провід та роз'єм до сівалки - чотирьох-полюсні, сенсори John Deere.

Телефонуйте нам:

050 346-16-51, 099 376-20-52 

чи залишайте заявки на пошту

Написати