Ротаційні борони John Deere

 

Ротаційна борона - важливий тип сільськогосподарської техніки

Однією з широко використовуваних машин в сільському господарстві є ротаційна борона, яка оброблює та подрібнює сільськогосподарські угіддя. Завдяки її використанню можна попередньо підготувати грунт після оранки. На полях борона використовується для зрізання дерну, що зберігає вологу, мульчування, знищення ниткоподібних бур'янів. Найбільш важливими компонентами цього типу сільгосптехніки є гладкі або зубчасті пластини, встановлені на квадратному або круглому валу, між якими є дистанційні гільзи, що забезпечують їх правильну відстань.

Підприємство «Агродеталь» пропонує широкий асортимент запасних частин для ротаційних і інших борін, для швидкого і якісного ремонту і заміни необхідних деталей. Серед них: корпуси підшипників в широкому асортименті розмірів, кришки борін, амортизатори, гайки дисків дискових борін, осі борін, маточини коліс, скребки та багато іншого.

Борони використовуються для обробки грунту перед посівом або посадкою за один робочий прохід, а також для очищення грунту від бур'янів.

Кругла зворотньо-поступальна борона складається з двох паралельних балок, які рухаються маятниковим рухом перпендикулярно напрямку руху агрегату. Борона є активною машиною, підвішеною на гідравлічному домкраті трактора.

 

Борони можна розділити на типи:

Дискова борона

- має дві секції пластин, які оброблюють грунт справа і зліва. Елементи конструкції: рама, підвіска, опорна балка секції, регулювальні кривошипи, нижні кронштейни для кронштейна, передня секція (зубчасті диски), задня секція (гладкі пластини), розпірка.

Підвісна дискова борона - має чотири робочі секції, дві передні (зубчасті диски) поширюють грунт назовні, дві задні (гладкі пластини) укладають грунт в середину робочого пояса. Борона спирається на два гумових колеса, що забезпечує транспортування, коли колеса підняті під час роботи. Пристроїв для регулювання глибини немає.

Зубчасті борони

- жорсткі сталеві зуби, вбудовані в раму, є робочими елементами. Зубчасті борони складаються з безлічі полів, побудованих у формі зигзага. У польових зубчатих боронах поля прикріплені до загальної витяжної балки. У них є 5/9 і більше полів.
У навісних боронах ящики кріпляться за допомогою спеціальної рами. У них 3/5 полів. Їх легше чистити.

Зубчасті борони поділяються на: легкі (використовуються для покриття насіння після посіву), середні і важкі (для вирівнювання полів після оранки, аерації ґрунту і руйнування кори на поверхні грунту і знищення виникших бур'янів)

Телефонуйте нам:

050 346-16-51, 099 376-20-52 

чи залишайте заявки на пошту

Написати