Культиватори John Deere,DMI,Case.

Культиватори John Deere

Культиватор являє собою навісний або підвісний інструмент, що складається з рами, прикріплених до неї зубів, опорних коліс, використовуваних для регулювання робочої глибини, системи контролю глибини і зчіпного пристрою або стійки підвіски. Робоча збірка культиватора складається з пружинних, напівтвердих або жорстких зубів, що закінчуються різцями, штампами або ножами. Культиваторні процедури називаються культивацією.

Культиватори використовуються для передпосівної обробки грунту перед посівом сільськогосподарських культур. Його конструкція основана на рамі з закритих профілів з підвищеною міцністю.

Основне оснащення культиваторів:

  • 4 ряди зубів типу «S», що забезпечують дуже хорошу підготовку грунту для посіву;
  • вали переднього шнура з регульованою глибиною обрізки;
  • вали з двома струнами, що забезпечують ідеальну фрагментацію і ущільнення грунту;
  • сліди коліс трактора усувають спеціальні кондиціонери.

Правильне налаштування культиватора знижує витрати на культивування.

 

Культиватори - важливий вид сільськогосподарської техніки

Популярною областю застосування культиваторів є вирощування картоплі. У виробництві культиваторів основні бренди в основному виробляють техніку з пружинами і новими зубами, встановленими на гідроциліндрі. Конструкція, в якій зуби жорстко прикріплені до рами, в даний час використовується тільки в разі дуже важких ґрунтових умов.

Спочатку культиватори, використовувані для розпушування грунту, зустрічалися у вигляді крючковідних паличок для копання та розпушування верхнього шару грунту. У скромних конструкціях культиватори використовувалися з середини 19-го століття в якості знарядь праці, які тягнули тварини, з обмеженою кількістю зубів культиватора. Культиватори в основному використовувалися для передпосівної обробки або для розпушування грунту взимку. Поряд з механізацією культиваторів, був прорив в реалізації будівництва. На ринку почали з'являтися різні типи культиваторів, в тому числі з пружинами і новими зубами, встановленими на гідравлічному циліндрі. 

Передпосівні культиватори

Основною умовою правильної підготовки грунту до посіву є збереження в ньому вмісту вологи і повне знищення бур'янів. При високих весняних температурах і вітрі, в залежності від щільності і грубості посівного шару, відбувається різка втрата вологи. Відповідно, руйнування грунтових капілярів і затримка випаровування грунту сприяє її фрагментації і культивування. Передпосівний культиватор призначений для роботи на всіх грунтах з вологістю не більше 30%, нахилом площі поля не більше 8 °, твердістю ґрунту в оброблюваному шарі не більше 2,0 МПа. Культиватор не призначений для роботи на кам'янистих грунтах.

Телефонуйте нам:

050 346-16-51, 099 376-20-52 

чи залишайте заявки на пошту

Написати