Каталог

Пропонуємо Вашій увазі каталог сільськогосподарської техніки з США


Для комфортного збору урожаю та якісного виконання посівних, збиральних і підготовчих робіт рекомендуємо звернути увагу на якісну сільгосп техніку американського виробництва. Всі машини пройшли капітальний ремонт, перевірені та прослужать ще багато років!

 


404 ошибка. Неверный адрес

Запрашиваемая Вами страница не найдена на сайте

 

Начните просмотр сайта с главной страници

 

Купити жатки зернові

Жатки, які зараз виготовляються, є універсальними машинами і можуть використовуватися для прибирання різних видів рослин, в тому числі кукурудзи. Для прибирання кукурудзяного зерна жатку необхідно адаптувати, а потім відрегулювати відповідно до інструкцій виробника.

Компанія «Агродеталь» пропонує ремонт жаток, а також займається продажами жаток зернових та комплектуючих.

Зараз, як правило, переважають жатки з класичним дизайном, в яких матеріал, що подається похилим конвеєром, потрапляє в молотильну установку тангенциально. У цьому конструктивному рішенні зерно відділяється за допомогою ударного методу (шляхом дроблення зерна), що призводить до збільшення збитку, особливо під час збирання кукурудзи при вологості вище 30%. Пошкодження зерна зазвичай збільшується зі збільшенням вологи під час збирання врожаю. З іншого боку, в жатках з молотильним пристроєм з осьовою подачею (наприклад, осьовим потоком Case) зерно відділяється за рахунок витиральної дії барабана (відриву зерна), що зменшує пошкодження зерна. При збиранні кукурудзи на зерно, цей тип комбайна має набагато більшу ефективність роботи в порівнянні зі звичайними жатками. Однак більш висока ефективність призводить до збільшення витрати палива. Жатки, оснащені осьовими вузлами, менше пошкоджують зерно в порівнянні зі звичайними конструкціями. Для кукурудзи, яка збирається в домашніх умовах, це важливий параметр, оскільки наступним етапом є сушка вологого зерна, а подрібнене зерно перешкоджає процесу сушіння.

Роторні жатки від John Deere

Аналогічна конструкція молотильно-сепаруючого вузла може бути знайдена на роторних комбайнах серії John Deere S. Серцем цих машин є один ротор, на колі якого розташовані спіральні ракети. Вони працюють з увігнутою поверхнею, забезпеченою системою активної амортизації. Це збільшує пропускну здатність у разі рясних і нерівномірних культур.
На комбайнах John Deere зона обмолоту явно відрізняється від зони відриву. Замість ланцюгів на задній частині ротора розміщені пальці, які послаблюють матеріал, полегшуючи поділ. Це дозволяє підвищити якість соломи

Телефонуйте нам:

050 346-16-51, 099 376-20-52 

чи залишайте заявки на пошту

Написати