Ремонт гідроциліндрів

Що робити, якщо виникли проблеми з гідроциліндром? Найкраще рішення - звернутися в компанію Агродеталь, яка працює не тільки в Полтаві і Полтавській області, а й на всій території України.

Види ремонту гідроциліндрів

Ми здійснюємо всі види ремонту гідроциліндрів з будь-якої вітчизняної та імпортної техніки таких виробників як John Deere, New Holland, CASE, Class, JSB, CAT, Manitou та ін. від заміни ущільнень до повного відновлення гідроциліндру. На власній виробничій базі наші фахівці можуть виконати великий спектр ремонтних робіт, а саме:

  • Заміна та виготовлення штока гідроциліндра. Маємо в наявності хромовані штоки високої якості двох видів: звичайні і розжарені (ТВЧ-гарт) від фірми STELMI-Італія.
  • Заміна ущільнень гідроциліндра. Проводимо заміну ущільнень штоків, ущільнень поршня, брудозйомників, напрямних і опорних кілець. Роторні ущільнення можуть бути виготовлені методом точіння з циліндричних заготовок. Виробництво манжет здійснюється з міцних і еластичних матеріалів. Так, поліуретан (HPU, C-HPU, PU) і гумові суміші «еластомери» (NBR, H-NBR і т.п.) використовуються для виготовлення ущільнень і брудозйомників, а синтетичні полімери (POM, PTFE) для виготовлення опорних і напрямних кілець.
  • Заміна та виготовлення гільзи (труби) гідроциліндра. Рекомендується при неможливості використання оригінальної гільзи (труби) - сильна деформація, глибокі подряпини і тд. Ми виготовляємо нову гільзу з урахуванням всіх технічних особливостей гідроциліндра.
  • Випробування під тиском Проводимо випробування гідроциліндрів під тиском на спеціальній маслостанции.

Також, ми пропонуємо виробництво гідроциліндрів та вигтовлення штока гідроциліндра, манжет, ущільнень, гільз.

Телефонуйте нам:

050 346-16-51, 099 376-20-52 

чи залишайте заявки на пошту

Написати