Висівний апарат Precision Planting vSet

Пропонуємо переобладнання сівалок John Deere та KINZE з висівних апаратів механічного типу на висівні апарати вакуумного типу. У комплект входять висівні апарати, вентилятор, вакуумметр, трубопроводи та кріплення. Переобладнання можна встановити самостійно, або ж із залученням наших фахівців.

Також, виконуємо роботи по переобладнанню стандартних вакуумних висіваючих апаратів John Deere під систему eSet від компанії Precision Planting. Переобладнання включає в себе заміну внутрішніх частин висіваючого апарату, корпус залишається оригінальний John Deere.

Якщо ви є власником сівалки, обладнаної вакуумними висіваючими апаратами vSet від компанії Precision Planting, у Вас є можливість збільшити врожайність технічних сільгоспкультур завдяки набагато більш якісному посіву насіння (без пропусків і двійників, і правильному рівномірному розміщенню насіння в рядку). Звичайно, цього можна досягти тільки при правильній експлуатації і своєчасному технічному обслуговуванні висівних апаратів, вакуумної і гідравлічної системи, і сівалки в цілому, а також при правильній підготовці насіння.

Якість посіву насіння кукурудзи можна досягти практично до 100% незалежно від розміру, форми і ваги (фракції) насіння. Насіння соняшнику можна посіяти з точністю - 97-99%, в залежності від фракції насіння, на відміну від стандартних висівних апаратів типу John Deere, KINZE, Great Plains, Wite і інших, максимальна точність висіву яких буде від 80 до 90%. Це за умови, що вони будуть справні і правильно відрегульовані.

Основні переваги висівного апарату vSet:

  • дає можливість якісно сіяти насіння різних фракцій (різної ваги і форми). Навіть якщо змішати кілька різних фракцій, якість посіву знижується незначно;
  • дає можливість проводити посів при більш високих швидкостях, збільшуючи продуктивність посівного агрегату.
  • простий за конструкцією, тому має мінімальний механічний знос, і просте технічне обслуговування, регулювання та налаштування на посів різних культур.

 

Наші фахівці здійснюють встановлення переобладнання у вас в господарстві! Виїжджаємо в будь-яку точку України.

 

 

 

Телефонуйте нам:

050 346-16-51, 099 376-20-52 

чи залишайте заявки на пошту

Написати