Займаємося виготовленням гідравлічних маркерів для просапних сівалок John Deere, Kinze (8, 12 і 16 рядів), а також для зернових сівалок суцільного посіву Jonh Deere, Great Plains (4.5, 6 і 9 метрів).

В комплект входять маркери на гідроциліндрах, клапан, а також гідравлічні рукава.

Виготовлення маркерів

Для точного ведення бороздки посівного апарату використовуються маркери. Маркер - це штанга, яка закріплюється шарнірами на рамі сівалки. Вона розміщена перпендикулярно до напрямку руху сівалки. Інший кінець маркера складається з клиновидних наральників або косо поставлених дисків. При русі сівалки маркер залишає на полі борозну, яка є орієнтиром для передніх коліс трактора або гусениць.

При виконанні посіву човниковим способом маркер встановлюється з обох сторін агрегату, так як дійшовши до кінця поля він розвертається і робить посів у зворотний бік, стикаючись маркером з уже обробленою ділянкою. При цьому маркер з боку засіяного поля вимикають, піднімають його на спеціальний кронштейн. У більш сучасних конструкціях підняття/опускання маркера автоматизовано. Складність пристрої маркера пропорційно збільшується з шириною захвату сівалки.

marker3

marker2

marker1

Телефонуйте нам:

050 346-16-51, 099 376-20-52 

чи залишайте заявки на пошту

Написати