Гідравлічні рукави високого тиску

Рукава високого тиску використовуються в багатьох галузях промисловості, в тому числі в сільському господарстві, будівництві, автомобілебудуванні та іншій промисловості. Рукав високого тиску - це гнучкий шланг для транспортування гідравлічної і моторної рідини на базі масла, палива, мастила під тиском, для передачі робочого зусилля.

Конструкція РВТ складається з двох і більше гумових трубок, поміщених одна в іншій армованим металевим переплетенням або навивкою, які обладнані сполучними фітингами.

Компанія «Агродеталь» представляє на українському ринку гідравлічні рукава високого тиску, які вироблені на заводах італійської компанії IMM Hydraulics SpA, що входить в групу Interpump Hydraulics і займається проектуванням, виробництвом і постачанням РВТ, фітингів і обладнання для збірки і проведення випробувань і випускає продукцію під торговою маркою Interpump Hypress.

Наш склад містить всі види арматури (фітингів), які використовуються на сучасній вітчизняній та імпортній техніці, а на виробничій базі в Полтаві можемо виготовити будь-які рукава для гідравлічних систем за кілька хвилин!

Як вибрати гідравлічні РВТ

Варто звернути особливу увагу на вірний вибір і встановлення гідравлічних шлангів, оскільки вони чутливі до використання, умов і робочого середовища, в якій вони розташовані. Важливими параметрами є температура, тиск і т. Д. Гідравлічні шланги природним чином стираються, що систематично погіршує зовнішній його шар. Якщо ми хочемо підвищити безпеку всієї системи, варто вибрати зносостійкі шланги. Завдяки конструкції гідравлічний шланг може бути виготовлений із пластику (також термопласта), нержавіючої сталі, гуми.

Тип покриття залежить від конкретного застосування, а типи опліток можуть бути текстильні, плетені, спіральні, сталеві. Для останнього зверніть увагу на кількість арматури зі сталевого дроту. Вони безпосередньо впливають на гнучкість шланга, його механічний опір і допустимі діапазони тиску, рекомендовані для роботи.

rvd

Телефонуйте нам:+38 (0532) 508-930

099 376-20-52, 050 404-29-90

чи залишайте заявки на пошту

Написати