Для запобігання витікання масла з гідроциліндра використовують ущільнення штока, де шток виходить назовні. Як правило ущільнення (манжет) розміщується в кришці гідроциліндра.

Найпоширенішими конструкціями ущільнень для гідроциліндрів високого тиску є кільця або манжети з гуми або поліуретану. Гідравлічні манжети відрізняються за профілем. Конструкції манжет самоущільнюючого типу дуже поширені. Вони мають перетин V або U. Області гідравлічної манжети, які знаходяться в контакті з поверхнями штока і сальником повинні бути натягнуті, що забезпечить самоущільнення. Манжета розташована з боку гідравлічного циліндра. Для більшої герметичності і для забезпечення щільного контакту між деталями перекачуване гідроциліндром масло, тисне на внутрішню увігнуту поверхню манжети, притискає губи до валу корпусу і стінки.

У деяких конструкціях ущільнень для поділу манжет встановлюється металеве кільце, а в інших випадках - розпірні кільця, для додання ущільнення і забезпечення його окремої роботи.

Компанія «Агродеталь» пропонує послуги з підбору і виробництва гідравлічних манжет з любих матеріалів (гума, поліуретан, тефлон) по вашим вимогам!

mangeti

Телефонуйте нам:+38 (0532) 508-930

099 376-20-52, 050 404-29-90

чи залишайте заявки на пошту

Написати